Vysúvacie ložisko ASHIKA 90-FD-FD06
Úvodná stránka
Tabuľka dát
Vnútorný priemer [mm]
30
Vonkajší priemer [mm]
65
Výška [mm]
59
Typ
Vysúvacie ložisko
Pre vozidla
FORD RANGER (TKE) 2011-
2.2 TDCi Pick-up od 2011/04 do / 92kW 2198cc
FORD RANGER (TKE) 2011-
2.2 TDCi 4x4 Pick-up od 2011/04 do / 92kW 2198cc
2.2 TDCi 4x4 Pick-up od 2011/04 do / 110kW 2198cc
3.2 TDCi 4x4 Pick-up od 2011/04 do / 147kW 3198cc
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316) 1990-2016
2.2 Td4 4x4 (L317) uzavrete terenne vozidlo od 2011/08 do 2016/02 90kW 2198cc
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 1990-2016
2.2 Td4 4x4 (L317) otvorene terenne vozidlo od 2011/08 do 2016/02 90kW 2198cc
LAND ROVER DEFENDER Pick-up (L316) 1995-2016
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ , FN _) 2000-2006
2.4 TDCi Korba/Podvozok od 2004/03 do 2006/05 101kW 2402cc
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2000-2006
2.4 TDCi Skrinka od 2004/03 do 2006/05 101kW 2402cc
FORD TRANSIT Autobus (FD_ , FB , FS , FZ , FC _) 2000-2006
2.4 TDCi Autobus od 2004/03 do 2006/05 101kW 2402cc
FORD TRANSIT Autobus (FD_ , FB , FS , FZ , FC _) 2006-2014
2.4 TDCi Autobus od 2006/04 do 2014/08 85kW 2402cc
2.4 TDCi Autobus od 2006/04 do 2014/08 103kW 2402cc
FORD TRANSIT Skrinka (FA_ _) 2006-2014
2.4 TDCi RWD Skrinka od 2006/04 do 2014/08 85kW 2402cc
2.4 TDCi RWD Skrinka od 2006/04 do 2014/08 103kW 2402cc
2.4 TDCi RWD Skrinka od 2006/04 do 2014/08 74kW 2402cc
2.4 TDCi Autobus od 2006/04 do 2014/08 74kW 2402cc
FORD TRANSIT Korba/Podvozok (FM_ , FN , FF _) 2006-2014
2.4 TDCi RWD Korba/Podvozok od 2006/04 do 2014/08 74kW 2402cc
2.4 TDCi RWD Korba/Podvozok od 2006/04 do 2014/08 85kW 2402cc
2.4 TDCi RWD Korba/Podvozok od 2006/04 do 2014/08 103kW 2402cc
2.4 TDCi 4x4 Autobus od 2006/11 do 2014/08 103kW 2402cc
3.2 TDCi Autobus od 2008/02 do 2014/08 147kW 3199cc
3.2 TDCi RWD Skrinka od 2007/09 do 2014/08 147kW 3199cc
3.2 TDCi RWD Korba/Podvozok od 2007/09 do 2014/08 147kW 3199cc
2.4 TDCi 4x4 Skrinka od 2006/11 do 2014/08 103kW 2402cc
2.4 TDCi 4x4 Korba/Podvozok od 2006/11 do 2014/08 103kW 2402cc
2.4 Td4 4x4 (L317) otvorene terenne vozidlo od 2007/05 do 2016/02 90kW 2402cc
2.4 Td4 4x4 (L316) uzavrete terenne vozidlo od 2006/10 do 2016/02 90kW 2402cc
2.2 TDCi Pick-up od 2011/04 do / 88kW 2198cc
LAND ROVER DEFENDER Korba/Podvozok (L316) 1990-2016
2.2 Td4 4x4 (L317) Korba/Podvozok od 2011/08 do 2016/02 90kW 2198cc
2.2 TDCi Pick-up od 2011/11 do / 110kW 2198cc